Beko FS 166020

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1843838/beko-fs-166020.jpg

    0

Rádi byste si domů pořídili mrazničku, která něco vydrží? Záleží vám na té nejlepší kvalitě, vysokém výkonu a hlavně na jednoduchém a moderním designovém provedení? Pak zpozorněte, když je řeč o skvělé mrazničce Beko FS 166020! Nejenže vás upoutá snadným ovládáním, ale jistě i objemem 65 litrů. Zkuste ji sami ještě dnes!

Recenze Beko FS 166020

Jitka Při vhodně zvoleném programu a složení prádla ihned po dokončení programu opravdu není nutné prádlo žehlit. Dobrá koncepce programů, snadné ovládaní. Vyšší hlučnost. Sušička se při sušení hodně zahřívá, je tedy třeba dobré odvětrání místnosti.

Probstová Mraznička běží zatím krátce, takže případné nectnosti jsme dosud neodhalili. Zatím jsme spokojeni. Umístění termostatu vzadu je opravdu nešikovné, mělo by na to být upozorněno v popisku výrobku. Nám ovšem vzhledem k umístění mrazničky nijak výrazně nevadí.

Majka Ideální rozměry do menších prostor, při zachování dobrého obsahu v litrech Možnost vestavby do kuchyňské linky Velmi malá hlučnost Dobře rozvržený vnitřní prostor Zatím nezjištěno

jana šlorová srdečně zdravím a ráda oznamuji že jsem s int prodejem,dopravou a s informacemi které jsem od vás potřebovala spokojená,proo moji domácnost včetně nároků tato mtaznička vyhovuje děkuji

bradnoj mrazák ač je malý tak je velký prostorem uvnitř

+ Přidat hodnocení