Siemens GS51NEW30

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1950509/siemens-gs51new30.jpg

    0

Mraznička Siemens GS51NEW30 energetické třídy A++ je konstrukčně vyspělá a technologicky nadupaná. Šestici šuplíků si můžete uspořádat dle svých představ a mraznička si sama pohlídá sérií čidel proudění vzduchu tak, aby dosáhla stejnoměrného mrazení. Před vložením velkého objemu potravin stiskněte super mrazení. Rozmrazování řešit nemusíte vůbec. Vnitřní osvětlení je prostě dokonalé. Celkový vnitřní objem 286 litrů, tichý chod 42 dB, spotřeba minimální. Mrazící výkon 22 kg za den je excelentní.

Recenze Siemens GS51NEW30

Honza Po deseti dnech dobrá. Krásně jdou otevřít šuplíky. Opravdu prostorná,přesně podle předpokladu a nenamrzá. Trochu je slyšet ale je to v normě. Trochu vadí že první přihrádka je v o trochu nižší. Mrazák se porouchal 3 dny před štědrým dnem,tak musím pochválit Online shop za rychlost převezení mrazáku ze Semil do Prahy abych ho mohl převést. Nic a doufám že to tak zůstane.

Václava Adamová Mrazničku jsem si objednala pro velikost vnitřního prostru, rozdělení šuplíky, tím pádem pro přehlednost uschovaných potravin. Je bezhlučná, nenamrzá. Celkový dojem bez připomínek.

+ Přidat hodnocení